Witamy w Yasmeen – pierwszej i największej w Polsce Perfumerii Orientalnej.

Zapraszamy Was do egzotycznego świata perfum i kosmetyków z dalekich krain. Poznajcie go razem z nami. Uwielbiamy Orient i pragniemy zarazić Was naszą pasją.

Wszystko zaczęło się w Dubaju. Naszą uwagę przyciągnęły niespotykane zapachy i bajkowe flakony, a także zamiłowanie mieszkańców Emiratów do zapachu w każdej postaci: perfum do ciała, ubrań, pomieszczeń, pościeli, zasłon, dywanów oraz kadzideł i kostek zapachowych. Tam też po raz pierwszy zetknęliśmy się m.in. z cennym oudem, będącym głównym składnikiem perfum arabskich, kohlem – ziołową kredką do oczu, podkreślającą zmysłowe spojrzenie azjatyckich kobiet , henną – naturalną farbą do włosów. Dubaj z racji swej międzynarodowej populacji pozwolił nam odkryć Orient w całej swej okazałości. Zafascynowali nas ludzie, ich tradycje, kultura, zwyczaje, kuchnia, architektura. Tak właśnie zrodziła się inspiracja egzotycznymi produktami, które postanowiliśmy wprowadzić na polski rynek.

Od samego początku osobiście wybieramy dla Was zapachy, szerząc i rozwijając zainteresowanie szlachetnymi wonnościami prosto z Arabii. Wciąż rozwijamy ofertę, dodając coraz to nowsze produkty. Poświęcamy cały swój czas, abyście dobrze czuli się u nas i wracali po kolejne „klejnoty”. Dla nas obcowanie z perfumami i kosmetykami to nie tylko praca, ale i pasja, która wypełnia każdy dzień.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w doborze perfum. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Do każdego Klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie. Na życzenie sprowadzamy też produkty niedostępne w naszej ofercie.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Yasmeen

Kategorie Bloga

U nas na Facebook’u

Zdjęcia z posta użytkownika Yasmeen

Ogrzej się przy jednym z pięknych zapachów zamiast kopcić w kominku 😉 450 g to 45 do 50 godzin przyjemności. Teraz w promocji, kup dwie..

14 likes, 0 comments2 days ago

Opinia klientki: „Dla mnie i dla większości dziewczyn w moim otoczeniu ten zapach jest cudowny. Wśród znajomych nie mam dziewczyny, która..

15 likes, 1 comments5 days ago

Sklepy
ONLINE