Upominki korporacyjne

Dla Firm przygotowaliśmy wyjątkową ofertę Upominków Korporacyjnych. Indywidualnie dostosujemy ją do kwoty, okazji, płci i upodobań osoby obdarowanej. Dobierzemy perfumy, kosmetyki oraz formę ich pakowania. Wyrażą one uczucia i emocje, przekażą Państwa wdzięczność i sympatię dla klientów, partnerów biznesowych lub współpracowników. Orientalne i ekskluzywne produkty wyróżnią firmę i pomogą w budowaniu silnego wizerunku. Zadbamy o każdy szczegół, w tym oryginalność i estetyczny wygląd prezentów, dołączenie podziękowań, punktualną przesyłkę i wiele innych. Dostawa jest możliwa pod jeden wspólny lub osobne adresy.

Bony korporacyjne

bon-upominkowy-buss-1000m

Inna opcja opracowana specjalnie na potrzeby Firm to Bony Korporacyjne. Występują w nominałach 300, 500, 1000, 2000 zł brutto. Na życzenie dostosujemy kwotę do ustalonego budżetu. Elegancko zapakowane, wysyłamy pod wskazany adres. Wymienić je można na produkty z asortymentu naszej perfumerii, zarówno w sklepie stacjonarnym w Krakowie jak i internetowym.

Imprezy orientalne dla firm

DSC_0601

Organizujemy również Imprezy Orientalne dla Firm. Z przyjemnością wprowadzimy Państwa współpracowników i gości w świat orientu. Obcowanie z legendarnymi zapachami arabskimi uatrakcyjni każde spotkanie. Zajmiemy się opracowaniem całej oprawy, by mile spędzili Państwo swój czas. Oferta jest elastyczna, od standardowego pakietu, w którym prezentujemy perfumy, po dodatkowe opcje typu taniec brzucha, malowanie henną, ceremoniał parzenia marokańskiej herbaty i inne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W przypadku świątecznych spotkań, zaopatrujemy w atrakcyjne prezenty w postaci perfum i kosmetyków.

Kategorie Bloga

U nas na Facebook’u

Bema Cosmetici - krem przeciwsłoneczny dla mamy i dziecka 50+

Słońce trochę odpuściło, ale czas się przygotować na letnie dni i nie możemy zapominać o ochronie przed promieniowaniem UVA/UVB. Polecamy..

9 likes, 1 comments1 week ago

Arsenic

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii o tym, żelu zapraszamy do zakupów. Z tym kodem SZCZESLIWE-STOPY rabat 10% (promocja trwa do niedzieli).

1 likes, 0 comments2 weeks ago

Sklepy
ONLINE