PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE:

logo_souk

 

Dla Klientów Yasmeen wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty wiodących, arabskich marek perfumeryjnych: Rasasi, Ajmal, Arabian Oud, Syed Junaid Alam, Designer Shaik, Al-Rehab, Al Haramain. Na tym nie poprzestajemy. Wciąż poszukujemy nowych perfum arabskich, które będą wzbogacać zasoby Perfumerii. Naszą miłością i pasją jest Orient, który przybliżamy Wam nie tylko poprzez udostępnienie szerokiej gamy perfum orientalnych z krajów Zatoki Perskiej, ale i kosmetyków naturalnych, pochodzących z Indii, Pakistanu, Maroka, Syrii, Jordanii, Libanu, Egiptu. To wszystko jest dostępne w sklepie internetowym Yasmeen Souk- orientalny bazar, a w nim:

  • Najlepsza w Polsce oferta arabskich pachnideł w rozpiętości cenowej na każdą kieszeń. Celowo selekcjonujemy zapachy, aby były one różnorodne i trafiały w indywidualne upodobania. Cechuje je zastosowanie wysokiej jakości składników, pochodzących z Bliskiego Wschodu i Azji. Te tajemnicze zapachy Orientu, rozpalą zmysły i przeniosą Was do odległych, bajkowych krain. Szczególnie polecamy je jako prezenty na wyjątkowe okazje. Nikt nie przejdzie obojętnie wobec tych nietuzinkowych, trwałych i eleganckich perfum orientalnych, zamkniętych w ręcznie zdobionych flakonach. Perfumy arabskie i perfumy orientalne to nasza specjalność!
  • Kosmetyki z minerałami z Morza Martwego Danielle Laroche: kremy, serum, żele, maski, odżywki, szampony, błoto.
  • Henna francuskiego producenta NJD oraz indyjskiego Khadi, a także ELD, reprezentujące szeroką gamę kolorystyczną oraz dwie formy aplikacji: tradycyjny proszek oraz płyn.

Kategorie Bloga

U nas na Facebook’u

No recent Facebook posts to show

Sklepy
ONLINE